قهرمانی نماینده ایران در تنیس کانتندر دوحه
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۹۶۰۳۵۸۸
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، در دیدار پایانی مسابقات تنیس روی میز کانتندر جوانان دوحه در رده سنی زیر ١٩ سال، امیرمهدی کشاورزی با نتیجه ٣ به ٢ از سد حریف سرسخت کرهای گذشت و بر سکوی قهرمانی ایستاد. کشاورزی در حالی که یک بر صفر از نفر سوم کره جنوبی عقب بود به بازی برگشت و توانست این حریف قدرتمند شرق آسیایی را مغلوب کند و نشان طلای مسابقات را به خود اختصاص بدهد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
کلیدواژه: تنیس
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.iribnews.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری صدا و سیما» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۹۶۰۳۵۸۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
فیلیپین نخستین حریف نوجوانان دختر ایران/ تلاش ۱۳ تیم برای جام
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فدراسیون والیبال، پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۱۸ سال دختر آسیا از تاریخ ۲۷ خرداد تا سوم تیرماه ۱۴۰۳ در ناخون پاتوم کشور تایلند برگزار میشود و تیم ملی نوجوانان دختر ایران در این رقابتها شرکت میکند.
۱۳ تیم در این رقابتها شرکت میکنند که شاگردان فاطمه شعبان خمسه سرمربی تیم ایران در گروه دوم با تیمهای ژاپن و فیلیپین همگروه هستند.
گروهبندی مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی نوجوانان دختر آسیا به قرار زیر است:
گروه A: تایلند، ازبکستان و ماکائو
گروه B: ژاپن، ایران و فیلیپین
گروه C: چین، قزاقستان و هنگکنگ
گروه D: کرهجنوبی، چینتایپه، هند و استرالیا
شاگردان شعبان خمسه در روز نخست مسابقات (۲۷ خرداد) به مصاف فیلیپین میروند که پیروزی در این دیدار برای صعود به جمع هشت تیم برتر اهمیت زیادی دارد. ملیپوشان نوجوان دختر در روز دوم (۲۸ خرداد) و آخرین دیدار مرحله گروهی مقابل ژاپن صفآرایی خواهند کرد. تیم ایران ۲۹ خرداد استراحت دارد.
برنامه کامل مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر به وقت محلی به قرار زیر است:
یکشنبه ۲۷ خرداد
ساعت ۱۲:۳۰ هند – چینتایپه
ساعت ۱۵ کرهجنوبی – استرالیا و قزاقستان – هنگکنگ
ساعت ۱۶:۳۰ ازبکستان – ماکائو و ایران – فیلیپین
دوشنبه ۲۸ خرداد
ساعت ۱۲:۳۰ هند – استرالیا
ساعت ۱۵ کرهجنوبی – چین تایپه و چین – قزاقستان
ساعت ۱۶:۳۰ تایلند – ماکائو و ایران – ژاپن
سهشنبه ۲۹ خرداد
ساعت ۱۲:۳۰ استرالیا – چینتایپه
ساعت ۱۵ کره جنوبی – هند و چین – هنگکنگ
ساعت ۱۶:۳۰ ازبکستان – تایلند و ژاپن – فیلیپین
تیمهای شرکت کننده در این رقابتها روز چهارشنبه ۳۰ خرداد استراحت دارند و مراحل بعدی مسابقات از روز پنجشنبه ۳۱ خرداد آغاز میشود و به مدت چهار روز پیگیری خواهد شد. بر این اساس در پایان مرحله مقدماتی تیمهای اول و دوم چهار گروه در ادامه مسابقات برای مقامهای اول تا هشتم به میدان میروند و پنج تیم دیگر برای جایگاههای نهم تا سیزدهم تلاش خواهند کرد.
تیمهای گروه A و گروه C (گروه ایران) در مرحله دوم مسابقات به مصاف یکدیگر میروند و دو گروه دیگر (B و D) نیز در مرحله دوم حریف هم خواهند شد. پنجمین مرحله تمرینات تیم ملی نوجوانان دختر از شنبه ۲۵ فروردین تا چهارم اردیبهشت در کمپ تیمهای ملی والیبال زنان (چمران) در مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری شد.
کد خبر 6088332 سیده فرزانه شریفی